Vrijwilliger worden bij onze omroep

Vrijwilliger worden bij onze omroep

Bij RTV Heemskerk en Heemskerk FM zijn we op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons team komen versterken op diverse gebieden: van video bewerkers, radio technici, radio makers tot redactiemedewerkers. Zowel doordeweeks als in het weekend.

Waarom Omroep Heemskerk? 
Om een van onze radiomakers – Hans Janssen – te quoten: “Radio maken bij Omroep Heemskerk is als een goed belegd broodje, het smaakt naar meer..”. Bij Omroep Heemskerk krijg je de mogelijkheid om zélf aan de slag te gaan: van het maken van een eigen radioprogramma tot het produceren van een video item. De laatste nieuwtjes? Die hoor je op onze redactie. Er is veel mogelijk en we staan open voor nieuwe, frisse ideeën!

Meer informatie of solliciteren? Stuur ons een mail via: vrijwilligers@omroepheemskerk.nl. En wie weet horen we jou binnenkort wel op de radio. Het hebben van ervaring is een pré, maar zeker geen vereiste. Bij Omroep Heemskerk is er juist ook ruimte om te leren!

Luister Heemskerk FM via:

107.4 · Ether, regio IJmond
917 ·
Ziggo digitaal, regio IJmond
1166 ·
KPN en XS4All, Telfort (wit)
3188 ·
Telfort (zwart)
3188 ·
Edutel, Fiber, Stipte
Online luisteren

Live streams
MP3 voor vaste verbindingen:
https://live.omroepheemskerk.nl/hfm
AAC+ voor mobiele devices:
https://live.omroepheemskerk.nl/hfm-aac

Kijk RTV Heemskerk via:

42 · Ziggo, regio IJmond
1466 ·
KPN, XS4ALL
1466 ·
Telfort (wit)
2178 ·
Telfort (zwart)
2178 ·
Edutel, Fiber, Stipte
Online live kijken
Online terugkijken (YouTube)